Eglės sakų produktai

Sakų kremas ar kortizonas

Odos priežiūra yra labai asmeniškas  ir labai rimtas reikalas. Dabartinės žinios apie gamtines priežiūros priemones ir farmacinius produktus verčia susimąstyti ką iš tikrųjų ant savęs teptis. Ar norėčiau gyventi arčiau gamtos, kur yra tikrieji žmogaus namai?

Ar žinote, ką naudojate?

Jei nuolatos naudojate įprastinės  odos priežiūros priemones negalite  žinoti koks yra cheminių medžiagų ilgalaikio naudojimo poveikis nes tokių žinių nėra. Kita mistinė sritis yra  naudojamų vaistų ir priežiūros priemonių sąveika bendram poveikiui. Kokios naujos molekulės ir junginiai susidaro kūne veikiant įvairioms vaistinėms medžiagoms?

Sakų kremas ar kortizonas, koks skirtumas?

Sakų kremas ar kortizono tepalas yra priemonės tų pačių odos problemų priežiūrai.  Kortizonas – tai hormonas, kuris pasigamina kūne, bet jį naudojant galima prisidaryti bėdos. Odos priežiūrai ilgą laiką naudojamas kortizonas  plonina odą ir sukelia riziką, kad per odą jis pateks į kraują. Hidrokortizono, kuris yra išoriškai vartojamas kortizono tepalas, negalima naudoti ant opų ir žaizdų. Jo negalima naudoti ilgai.  Hidrokortizonas daugeliu atžvilgiu yra gera pagalbos priemonė, tik reikia žinoti kaip jį naudoti. Išoriškai naudojant hidrokortizoną nereikia bijoti osteoporozės ar kitokio šalutinio poveikio.

Sakų kremo privalumai lyginant su kortizonu

Sakų kremą, skirtingai nei kortizoną, galima tepti ant opų ir žaizdų. Sakų kremą pradėta naudoti gan plačiai, pavyzdžiui nudegimų ir pragulų gydymui. Nudegimų žaizdos ir pragulų žaizdos yra  grėsmingos žaizdos. Naudojant sakų kremą žaizdų gydymui nereikia daryti naudojimo pertraukų, kas yra būtina jei naudojamas kortizonas.  Sakai yra pačios gamtos sukurtas antibiotikas, todėl juos galima saugiai naudoti žaizdų gydymui. Sakų kremą galima naudoti labai plačiai ir tiek kiek reikia odos būklei atstatyti ir ją palaikyti.  Donna Taponero sakų kremai pagaminti tik iš švariausių gamtos produktų.     

Sakų kremas yra pagalba kiekvienai dienai, ne vien nudegimų žaizdoms ar opoms gydyti. Naudodami  šį gamtos sukurtą odos priežiūros priemonę, išsaugote ryšį su gamta, juk esate gamtos dalis!

eglės sakų kremas

Ilgai naudojant kortizoną plonėja oda. Sakų kremas, priešingai, grąžina odai normalią būseną ir atstato suplonėjusią odą. Oda sutvirtėja ir gali priimti bet kokias gyvenimo akimirkas – džiaugsmo ašaras, prakaitą, lysvės dirvožemį,  vaikų prisilietimus.

Sakų kremas tinka visiems ir visokiai odai

Donna Taponero ekologiško eglės sakų kremo savybės gydo vaikišką vystyklų egzemą, alergenų sukeltą uždegimą ir neturi jokio mistiško priedo. Eglės sakų kremas tinka visiems odos tipams, jaunai, senai, sausai, riebiai, ką tik gimusių kūdikių odelės priežiūrai.  Vienintelė išimtis yra alergija sakams, kurią turi  1-3 % suomių. Labai didelė galimybė, kad galite pakeisti kortizono tepalus sakų kremu ir saugiai gyventi, nebijant jokių galimų šalutinių poveikių. Ir gyvenimas šypsosi.    

Išbandykite Donna Taponero ekologišką eglės sakų kremą paspaudami čia!

Share on facebook
Facebook