ATSILIEPIMAI

DONNA TAPONERO

Turiu problemą su dažnai trūkinėjančia rankų pirštų oda. Įtrūkimai būna skausmingi ir trukdo kasdieninei veiklai. Ypač tai pasireiškia žiemos periodu. Bandžiau įvairius kremus, vartojau vitaminus. Ryškaus efekto nepastebėjau. Pagaliau atradau kremą, kuriuo pasitepus netgi vieną kartą, žymiai palengvėjo: praejo bjaurus skausmas, pradėjo gyti įtrūkimai, oda tapo nešiurkšti. Tikrai vertingas gaminys.
DT atsiliepimai
Dovilė Stabrauskaitė
eglės sakų kremas
Donna Taponero antiseptinis kremas
Nesenai išbandžiau kremą “Antiseptinen Voide” , nes turiu kojų odos problemą. Išbandžiau ir daug kitų kremų kuriais nusivyliau. Po pimų naudojimosi kartų dingo odos niežėjimas, po mėnesio sausumas ir nelygumas. Pastoviai naudojant, atsiranda palengvėjimo jausmas ir estetinis pasitenkinimas. Todėl nupirkau antrą pakuotę, nes tikiuosi kad problema išnyks visai.
DT atsiliepimai
Tamara Tarasevič
Turiu labai jautrią, sausą, atopišką odą, ypač sunku kai atkeliauja Lietuviškos žiemos periodas, tada oda (ypač rankų) dar labiau išjautrėja ir išsausėja, kartais iki žaizdų. Nuolatos ieškodavau kremų ir balzamų labai sausai odai, ne kartą teko nusivilti naudojant net ir brangias priemones. Suomiškas medaus kremas tiko ir patiko iš karto - labai maloni tekstūra ir natūralus kvapas, oda suminkštėjo, nustojo šerpetoti, ilgiau naudojant - pagerėjo net nagų būklė. Kremas puikiai įsigeria, neriebus. Ir dar - man labai patinka, kad jis yra universalus, tai yra nėra skirtas tik veidui ar rankom, jį galima naudoti tiek veidui, tiek visam kūnui! Ir tai veikia!!!
DT atsiliepimai
Sveta Trukanienė
DT Medaus kremas
imbiero MSM kremas
Per savo gyvenimą esu išbandžiusi daugybę tepalų raumenų (ypač kaklo, pečių juostos) ir sąnarių skausmams gydyti. Visada ieškau kuo natūralesnių priemonių. Vienos padėdavo daugiau, kitos mažiau, bet dažniausiai visos jos turėjo “deginantį“ poveikį ir pasitepus tokiu tepalu būdavo labai svarbu prisiminti, kad net nusiplovus rankas jokiu būdu negalima liesti akių zonos. Kai pradėjau naudoti suomišką Ginger-MSM - Balm, buvau nustebinta malonia tekstūra - tarsi teptum šilką ant skaudamos vietos, labai natūralus kvapas, nelieka jokių dėmių ant drabužių (kas būdavo naudojant kai kuriuos kitus tepalus) ir nebuvo jokio deginančių efekto, tik maloni šiluma - skausmas tarsi gražiai išprašomas iš tavo kūno, ne drastiškai, bet švelniai, kantriai ir grąžiai. Ačiū už šį nuostabų suomišką produktą!
DT atsiliepimai
Rima Balčiūnaitė