suomiska produkcija

Eglės sakų kremas sunaikino didelį apgamą

Iš klientų atsiliepimų geriausias yra Johannos iš Turku miesto atsiliepimas (vardas nepakeistas).

Johanna yra 52 metų mama, kuri visą gyvenimą turi apgamų, kai kurie jų yra ant veido.  Johannos  smilkiniuse  buvo 1cm dydžio neišsikišęs odos apgamas, kurį ji seniai norėjo pašalinti, nes atrodė, kad jis didėja.  Johanna pati pasakoja apie savo patirtį:

”Kažkur išgirdau, kad eglės sakų kremas  galėtų padėti apgamui. Dovanų gavau Donna Taponero kremų. Radau dėžutę  Donna Taponeron 20 % eglės sakų kremo ir pradėjau jį naudoti 2019 metų sausį. Neužilgo pastebėjau pokyčius. Norėdama įsitikinti, kad man nesivaidena, paprašiau vyro apgamą nufotografuoti. Fotografavome apgamą kas savaitę viso gydymo metu. Kremą naudojau kasdien rytais ir vakarais, kartais keletą kartų per dieną.

 Apgamas išsausėjo, pradėjo irti ir  trupėti mažom dalelytėm, atidengdamas sveiką odą. Eglės sakų kremą naudojau  3 savaites, apgamas sumažėjo per pusę, o tada sužinojau, kad  Donna Taponero Antiseptinis grybelio ir karpų kremas apgamui galėtų būti net geresnis už eglės sakų kremą. Man atrodė, kad progresas jau ir dabar buvo labai geras, todėl truputį abejojau ar verta keisti kremą. Bet galiausiai pakeičiau. Pradėjau naudoti Antiseptinį grybelio ir karpų kremą.  Kremo efektyvumas tikrai buvo kitoks. Po savaitės naudojimo, apgamas buvo praktiškai visai dingęs. Jo vietoje matėsi švari oda. Reikia pripažinti, aš tikrai netikėjau, kad kremas toks efektyvus.“

Tinkamas kremas tinkamam naudojimui

Eglės sakų kremas puikiai tinka apgamams, nors Antiseptinis grybelio ir karpų kremas vis tik yra truputį veiksmingesnis. Gydymo prasme geriausia yra tai, kad kremą galima teptis atliekant įprastines kosmetines procedūras namuose ir  nereikia eiti pas gydytoją.  Antiseptinio kremo grybeliui ir karpoms indelis kainuoja labai nedaug, jo užtenka keliems mėnesiams, nes kremas yra skalsus, jame visiškai nėra vandens. Karpas ar apgamus galima išsigydyti anksčiau nei kremas pasibaigs.

Antiseptiniame grybelio ir karpų kreme pagrindas yra eglės sakų kremas. Skirtumas nuo Eglės sakų kremo yra tas, kad čia yra pridėta arbatmedžio ir čiobrelio aliejų, kurie sustiprina eglės sakų poveikį grybelio ir karpų gydymui. Antiseptinis kremas gamtos galios pagalba sukurtas naikinti nagų grybelį.  Jis efektyviai veikia apgamus ir karpas, todėl jų nebereikia šalinti chirurginiu būdu ar naikinti nuodingu laku. Naudojant Antiseptinį kremą grybeliui ir karpoms naikinti, procesas užtrunka ilgiau, bet yra neskausmingas ir visiškai ekologiškas todėl labai tinka ir  vaikų odos gydymui.

Gydymasis be nuodų, kai vaistai iš gamtos tikrai padeda

Anksčiau paminėta Johannos patirtis gydant apgamą yra tik vienas atsiliepimas iš daugelio.  Donna Taponero kremai padėjo daugeliui su įvairiausiomis odos problemom.  Eglės sakų,  Antiseptinis kremas  ar kiti Donna Taponero kremai iš geriausios gamtinės žaliavos tinka švelniai ir neskausmingai odos priežiūrai ir gydymui.   

Prieš
DT produktu atsiliepimai
Po
DT produktu atsiliepimai

Susipažinkite su Johannos naudotais produktais:   Eglės sakų kremas, Antiseptinis grybelio ir karpų kremas

Share on facebook
Facebook