Saku dervos produktai

Eglės sakų kremas naikina mikrobus

Modernios medicinos didžiausi pasiekimai buvo skiepai ir antibiotikų išradimas. Medicinoje tikėta, kad surastas išminties akmuo. Paskui įvyko pokyčiai ir medicinoje prasidėjo bemiegės naktys, užslinko negeri debesys. Mikrobai mutavo.

Bakterijos mutuoja taip pat greitai, kaip ir naujų vaistų sukūrimas, bet sakų efektyvumas išlieka

Vis dažniau mikrobai sugeba išvystyti  atsparumą vaistams.  Antibiotikų galios tampa tolima praeitim.  Optimizmas dingsta, nes jau dabar yra bakterijų, kurių niekas neveikia, bet ar tikrai? Tepalų pavidalu naudojamų vaistų ir priežiūros tepalų srityje vyksta pozityvūs pokyčiai.  Miško stebuklas, eglės sakų kremas, yra vis plačiau naudojamas. 

 

eglės sakų kremas

Eglės sakų kremas jau plačiai naudojamas žaizdoms gydyti. Geriausia, yra tai, kad jis pakeičia antibiotikus.

Eglės sakų antiseptinės savybės atveria vis daugiau galimybių kovoje su bakterijomis. Sąlytyje su eglės sakais bakterijos žūsta. Bakterijos nesugeba išvystyti atsparumo eglės sakams. Eglės sakai labai efektyviai veikia bakterijas, juose esanti sakų rūgštis sunaikina bakterijų ląstelės membraną ir bakterija žūsta. Sakų rūgščiai yra neįmanoma išvystyti atsparumo. Eglės sakai – tai terpė, kurioje negali gyventi bakterijos, nors ir labai norėtų. Galima saugiai naudoti eglės sakų kremą toms vietoms, kurioms prieš tai buvo naudojamas antibiotikų tepalas. Gerovė randama gamtoje tuo pat metu kai medicina susiduria su vis labiau blogėjančiom problemom ir pralaimi mūšį su bakterijom ir jų pritrenkiančiu mutavimo sugebėjimu. 

 

Sakų kremas tai gamtos galia, sugebanti sustabdyti bakterijų perversmo jėgą

Eglės sakų kremas ir priemonių su eglės sakais vystymas yra geriausias darbas sveikatos labui, ypač  galvojant apie ateinančias kartas. Gamtoje stebuklingai randami sprendimai šiandienos problemoms.

Share on facebook
Facebook